Potápění

Potápění v panenských mongolských jezerech

Milovníkům divoké přírody a dobrodružství nabízíme potápění v mongolských jezerech. Protože v Mongolsku je potápění úplně nové, můžete být mezi prvními, kdo tu podvodní svět prozkoumají a zdokumentují.

Naše společnost je česká, ale působíme v Mongolsku více než deset let a máme proto potřebné kontakty i zkušenosti s prostředím. Nabízíme služby zkušených a spolehlivých profesionálu a kvalitní vybavení včetně servisu. Milujeme dobrodružství, ale zakládáme si na bezpečnosti našich výprav i na tom, abychom nepoškodili zájmy mongolské přírody a lidí, kteří v ní žijí.

Zatímco jih Mongolska tvoří rozlehlá a nehostinná poušť Gobi, na severu existuje poměrně hustá říční síť a najdete tu překrásná velká jezera, z nichž největší Uvs Núr zaujímá plochu 3 350 km2 a nejhlubší Khuvsgul dosahuje hloubky 262 m.

Čech průkopníkem potápění v Mongolsku!

Potápění je v Mongolsku zcela novým sportem a naše společnost provozuje jedinou potápěčskou základnu v zemi. Za průkopnické počiny při potápění v neprobádaných mongolských jezerech jsme získali členství v Explorers club.

Certifikát Eplorers Club.

Zajistíme Vám:

Objednávka, cena a platba - klikněte zde pro více detailů.

Podívejte se na foto z akcí nad hladinou a pod hladinou.

Potápění na jezeře Khuvsgul, léto 2007
Potápění na jezeře Khuvsgul, léto 2007

Neváhejte nás kontaktovat přes náš formulář!