Lov a rybolov

Nabídka loveckých a rybářských výprav

Milovníkum divoké přírody a dobrodružství nabízíme lovecké a rybářské výpravy do odlehlých částí Mongolska a zážitky, jaké byste nikde jinde nezískali!

Víte, že lov a ochrana přírody je součástí mongolské tradice? Součástí mongolské tradice je i zvláštnost lovu!

Naše společnost je česká, ale působíme v Mongolsku již více než deset let a máme proto potřebné kontakty i zkušenosti s prostředím. Nabízíme služby zkušených a spolehlivých profesionálu a kvalitní vybavení včetne servisu. Milujeme dobrodružství, ale zakládáme si na bezpečnosti našich výprav i na tom, abychom nepoškodili zájmy mongolské přírody a lidí, kteří v ní žijí.

Organizujeme lovy na kozorožce, divoké ovce a gazely, doplňkově také na divoká prasata, srnce i vlky a medvědy. Rybaříme na jezerech Ugi Nuur a Chovsgul a na řekách po celém Mongolsku.

Podrobnejší nabídku loveckých a rybářských výprav, včetne orientačních cen naleznete v cenících:

Výpravy plánujeme podle individuálních přání. Postaráme se o Vás po celou dobu pobytu, včetně odvozu z/na letište, asistence při lovu a přípravě trofejí i programu ve měste. V případě zájmu nás kontaktujte minimálně tři měsíce před plánovaným příletem, domluvíme se na přesné podobě Vašeho pobytu a vypočítáme cenu objednávky.

Zajistíme Vám:

Objednávka a platba - pro detaily klikněte zde.

Ubytování nabízíme ve stanech a v jurtových táborech.

Jurta

Neváhejte nás kontaktovat přes náš formulář!